Güçlü altyapımızla, uzmanlık alanlarımızda Kaliteli ve Hızlı hizmet veriyoruz.

2001 yılından itibaren  bilgi ve tecrübesini en verimli şekilde kullanarak, her türlü Elektronik ve Otomasyon sorunlarına çözümler sunmak amacıyla, var gücümüzle çalışıyoruz.

12Hizmet Alanı
9Çözüm Ortağımız
13Referans Markalar

Hakkımızda

2001 yılında kurulmuş olup, endüstride kullanılan elektronik cihazlar, elektronik kartlar ve diğer sistemleri deneyimli personeli ve kullandığı teknolojik cihazları ile onarım ve bakım konusunda hizmet veren güvenilir bir kuruluştur. Firmamız her türlü elektronik kart ve cihazın onarım ve imalat imkânına sahiptir. Zaman ve maliyet tasarrufunu ön plana çıkararak müşterilerimize çözüm ortağı olmayı amaç edinmekteyiz. Sektör ayrımı yapmaksızın, herhangi bir markaya bağlı kalmadan elektronik olan her sistemin; bakım onarımını, periyodik bakımını, yedek parça teminini ve sistem yenileme işlemlerini profesyonel hizmet kalitesiyle sunmaktayız.

Sizlere Kaliteli HizmetDeneyimGüvenilirlikUzmanlıkCazip Fırsatlar Sunuyoruz!

Hedefimiz

Kaliteli ve benzersiz hizmet sunmak, ve bunu sürekli hale getirmek en büyük vizyonumuz…

Kalite

En iyi sistemler ve Kaliteli işçilik bizden sorulur…

Hız

Kalite ve güvenden taviz vermeden hızlı işçilik sadece Edit Elektronik’te…

Güvenilirlik

Yüksek güvenlik önlemleri, kontrolleri ve en uygun fiyatları bizden alabilirsiniz…

Biz her projeye yeni bir heyecanla bakıyoruz. Yeni fikirler üretmek, yeni çözümler sunmak, yeni insanlara çalışma, yaşam, eğlence alanları hazırlamak bizim için anlatılmaz bir mutluluk kaynağıdır. Ekibimiz sizin için en iyi çözümleri üretmek adına, güncel teknolojileri sürekli takip ediyor, en iyi alternatifleri hazırlıyor, bilgi ve tecrübesini en samimi şekilde sizlere sunuyor.

Çözüm Ortaklarımız

Neden Edit Elektronik?

Endüstriyel Elektronik alanında uzman teknik kadrosuyla 2001 yılından itibaren  bilgi ve tecrübesini en verimli şekilde kullanarak, her türlü Elektronik ve Otomasyon sorunlarına çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur. Zaman ve maliyet tasarrufunu ön plana çıkararak müşterilerimize çözüm ortağı olmayı amaç edinmekteyiz.

HİZMETLERİMİZİ İNCELE

  Endüstriyel Elektronik alanında uzman teknik kadrosuyla 2001 yılından itibaren bilgi ve tecrübesini en verimli şekilde kullanarak, her türlü Elektronik ve Otomasyon sorunlarına çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur. Zaman ve maliyet tasarrufunu ön plana çıkararak müşterilerimize çözüm ortağı olmayı amaç edinmekteyiz.

  ADRES

  HALİL RIFAT PAŞA MAH PERPA TİCARET MERKEZİ A BLOK KAT: 5 NO: 207 OKMEYDANI / İSTANBUL

  TELEFON

  0212 222 93 98

  GSM

  0532 354 04 41

  FAKS

  0212 320 41 37

  EMAIL

  info@edittr.com